Opava-Kylešovice

Po-Pá   8:00 - 12:00
14:00 - 18:00
So  9:00 - 12:00
  více...
 

Ordinace Vítkov

 Majitelé chovných fen - POZOR:
Od května 2019 stanovujeme v Opavě na klinice NA POČKÁNÍ hladinu PROGESTERONU.


ORDINAČNÍ HODINY:

Po + St + Pá
14:30 - 17:30

Akutní případy - volejte tel. - 602 533 718. 

 

 

 

 

Veterinární ordinace VÍTKOV
Provoz jsme zahájili v únoru 2003, jako satelitní ordinace naší veterinární kliniky, v bývalé budově Městské policie Vítkov na ulici Selské 312 – areál je snadno dosažitelný autem z Těchanovické ulice, parkování zajištěno ve dvoře.
Od počátku poskytujeme základní veterinární péči chovatelům malých a drobných zvířat z Vítkova, Budišova nad Budišovkou a okolních obcí.
Ordinace má prostornou čekárnu, ze které se vstupuje do ordinační místnosti s vyšetřovacím stolem, mikroskopem, digitální váhou, operačním světlem, sterilizátorem chirurgických nástrojů, lednicí, oftalmootoskopem, poličkami s léky a stolem s PC.
Provádíme zde základní úkony, jako je vakcinace, odčervení, prodej a poradenství v oblasti antiparazitárních preparátů (mj. proti klíšťatům), konzultace v oblasti krmení (mj. zajištění nejkvalitnějších komplexních krmných směsí, včetně klinických diet), základní diagnostické postupy (rovněž odběry krve) a jsme zde pochopitelně schopni ošetřit psy a kočky (případně i exotická zvířata) s různými poraněními a provádět základní chirurgické výkony. Veškeré složitější případy odesíláme na naši kliniku do Opavy-Kylešovic.

 

Copyright © MVDr. Pavel Štellar, created by Dominik Janků | login