Opava-Kylešovice

Po-Pá   8:00 - 12:00
14:00 - 18:00
So  9:00 - 12:00
  více...
 

Profil

Veterinární klinika v Opavě-Kylešovicích byla navržena a postavena jako bezbariérové pracoviště speciálně pro komplexní léčbu malých a drobných zvířat, včetně exotických, do provozu byla uvedena koncem roku 2006.

Majitel této praxe MVDr. Štellar se věnuje veterinární medicíně psů a koček již od roku 1985, kdy absolvoval Vysokou školu veterinární v Brně. Odborné zkušenosti pak získával během cílených stáží na tuzemských i zahraničních klinikách (mj. v Rakousku, SRN), jakož i účastí na mnohých kongresech a seminářích, věnovaných specializovaným problémům diagnostiky i terapie nemocí malých zvířat (např. Kanada, Thajsko, USA, Itálie, Nový Zéland, SRN, Mexiko …). V posledních letech se věnuje zejména interní medicíně psů a koček, specializuje se v dermatologii.

V současné době na klinice pracují 2 lékaři, specializující se v oborech kardiologie, oftalmologie, zobrazovací techniky – ultrasonografie + RTG.
K zajištění veterinární péče na Vítkovsku jsme vybudovali dceřinnou veterinární ordinaci ve Vítkově, kde jsme schopni provádět základní výkony, složitější úkony podle potřeby předáváme naší klinice v Opavě.

Ve spolupráci s dalšími veterinárními pracovišti je pak tato klinika schopna řešit i složité případy.  Akutní případy mimo ordinační hodiny se snažíme řešit buď v rámci naší kliniky nebo majitele telefonicky odkážeme na lékaře v okolí.

Naším krédem je neustále se zdokonalovat, získávat nejnovější informace ze všech oborů veterinární medicíny a poskytovat tak co nejlepší péči chovatelům malých zvířat nejen v okrese Opava.

Jste-li nadšení naší prací, řekněte o tom všem svým známým a přátelům, jestliže budete nespokojeni, sdělte to prosím nám.

Naši pacienti

 

Copyright © MVDr. Pavel Štellar, created by Dominik Janků | login